Často kladené dotazy

Jedničenost nástaveb GLADIATOR tkví v jejich konstrukci, která je inspirována jachtařským průmyslem a celé tělo nástavby tak tvoří jeden laminátový celek - monokok, což zajišťuje díky nulovému počtu spojů skvělou pevnost i absolutní vodotěsnost celé nástavby, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách. Navíc je nástavba díky tomu lehká, nehořlavá, antibakteriální (zamezuje možnosti vzniku plísní) a nekoroduje. Monokok v kombinaci s 20mm polyuretanovou vysokohustotní izolací zaručuje optimální teplotní komfort uvnitř nástavby v horkém i mrazivém počasí.

 

Nástavby GLADIATOR jsou vyráběny v několika velikostech tak, aby bylo možné objednat vhodnou nástavbu pro kterýkoliv z pick-upů, jenž se aktuálně nachází na trhu. Pro standardní evropskou velikost pickupu (např. Ranger, Hilux, L200, D-Max, Navara, Amarok aj.) je určen GLADIATOR, zatímco pro americké pickupy (např. F150, RAM, Sierra, Silverado aj.) je v nabídce GLADIATOR XL. GLADIATOR XL je možné zakoupit i v prodloužené verzi v závislosti na délce korby (GLADIATOR XL Exclusive). U všech velikostí lze pomocí střešního stanu s průchodem z interiéru nástavby zvýšit kapacitu na spaní z 2/3 až na 5 osob. Více naleznete zde. 

 

Udělejte z vašeho praktického bezpečného pickupu bytelný obytňák během 15-30 minut. Stačí nasadit teleskopické nohy a sejmout kabinu z vozu. Není potřeba servisovat další vůz, dělat další STK, mít vozidlo, které většinu roku stojí. Navíc kabina je naprosto nezávislá a i bez vozidla může sloužit jako skvělé místo k přespání i bydlení. Široká škála pick-upů s rozmanitými 4x4 systémy vám též umožní udělat ze svého obytného vozidla offroad, který se nebojí sjet mimo cesty. 

 

 

Zpět do obchodu